Akademia Przedsiębiorcza Język sukcesu - dla KOBIET. Od skutecznej komunikacji do przywództwa.

Szkolenie online:

 

JĘZYK SUKCESU - DLA KOBIET

 

Od skutecznej komunikacji do przywództwa.

 

Przekształć swoje życie poprzez zmianę komunikacji i stań się liderką.

Język to nie "tylko słowa". Umożliwia nam określenie samych siebie, jako indywidualności i jako członków grup; mówi nam, jak jesteśmy ze sobą powiązani, kto ma władzę, a kto nie.

- Robin Tolmach Lakoff

Co zawiera szkolenie?

Czym jest język słabości

Język, którym posługujesz się w środowisku pracy, jest potęgą. Kobiety zbyt często nie doceniają i nie wykorzystują tej mocy poprawnie. Zamiast tego posługują się językiem słabości, który podważa ich skuteczność i autorytet.

Jak słaby język osłabia Twoje komunikaty

Czy używasz zwroty takie jak: „Myślę...”, „Czuję...”, „Mam nadzieję, że...", „Nie jestem pewna...”? Jeśli tak, jesteś na dobrej drodze do samosabotażu. Zacznij używać słów, które działają i zmień styl języka na lepszy.

Styl i zwroty typowe dla słabej mowy

Wyeliminuj ze swojego języka poufałości, owijanie w bawełnę, nadmierną ilość słów, tzw. modyfikacje i „usprawnienia”, mizerną stronę bierną oraz inne wyrażenia, które zawodzą.

Wyrażanie własnego zdania

Naucz się skutecznie (ale elegancko) dawać polecenia, nie zgadzać się grzecznie (choć stanowczo), być asertywną (lecz nie agresywną). Zyskaj szacunek i pewność siebie.

Czym jest język sukcesu

Odkryj frazy i zdania potwierdzające, że znasz biznes, zmuszające ludzi do uwagi i skupienia. Naucz się skutecznego i mocnego komunikowania się - nie jak mężczyzna, ale jak silna kobieta.

Świadome obieranie sposobu komunikacji

Dowiedz się, jak uniknąć komunikacyjnych pułapek bycia zbyt dziewczęcą, zbyt słabą, stwarzającą wrażenie braku doświadczenia i pewności siebie lub odwrotnie- bycia zbyt ostrą, arogancką, „twardą, niekobiecą bizneswoman”.

Gramatyka siły

Odkryj w mowie dystans jako moc autorytetu, naucz się używać strony biernej jako głosu siły. Dowiedz się, dlaczego powinnaś wybierać czasowniki akcji i stosować paralele.

Mówienie i działanie jak liderka

Opracuj swój wizerunek i styl zarządzania, charakteryzujący się unikatową, kobiecą mieszanką kreatywności, empatii i autorytetu. Przekształć swoje życie poprzez zmianę swojego języka i stań się liderką.

Dobre praktyki

Zapoznaj się z szeregiem praktycznych wskazówek i gotowych modeli działania. Poznaj najczęstsze błędy językowe kobiet w środowisku pracy oraz możliwości rozwiązywania pojawiających się trudności.

Wiedza i umiejętności przekazane w atrakcyjny sposób

Szkolenie to szereg korzyści dla Ciebie

Aktywizujące metody nauczania
Szkolenie ma charakter warsztatowy, obfituje w ćwiczenia, quizy i inne elementy interaktywne, angażujące Cię w naukę
Użyteczność
Szkolenie przygotowano specjalnie dla kobiet, zawiera sceny oparte na rzeczywistych sytuacjach, rozgrywających się w pracy
Wygoda i elastyczność
Szkolenie online odtwarzać możesz w dowolnym miejscu i czasie, powtarzając materiał i zwiększając efektywność nauki

Łatwy dostęp, bez limitu

Nie limitowany w czasie dostęp do kursu

Dostęp online (przesyłany drogą mailową)

Czas trwania kursu: ok. 3,5 h - 122 ekranów

Wsparcie Flash

Poznaj ocenę uczestniczek szkolenia

caret-down caret-up caret-left caret-right
Barbara Hornik Menadżer ds. Rozwoju Produktów Majątkowych, Generali

Byłam na kilku szkoleniach menadżerskich i spodziewałam się, że niewiele więcej mogę się dowiedzieć, gdy tymczasem poznałam mnóstwo nowych rzeczy. Większość punktów szkolenia to dla mnie odkrycie!

Z wielu nawyków językowych nie zdajemy sobie sprawy, szczególnie my kobiety, w większości wychowywane na „grzeczne dziewczynki”. W szkoleniach czy poradnikach biznesowych dla kobiet często poruszany jest temat mowy ciała, a omijany równie ważny i oczywisty, czyli sposób wypowiadania się. Poznałam wiele ciekawych metod wzmacniania języka, a dzięki ćwiczeniom mogłam je przełożyć na praktykę.

Na początku nie sądziłam, że może mi się przydać język liderki, bo nie mam zespołu, ale teraz widzę, że każda przedsiębiorcza kobieta na co dzień komunikuje się, popełnia błędy, które mogą ją sporo kosztować.

Szkolenie przydatne jest zarówno dla copywriterów, jak i kobiet biznesu, które piszą maile, uzgadniają warunki współpracy. Umiejętność mówienia "nie" i tworzenia jasnych, precyzyjnych komunikatów zaoszczędzi ich czas, zapewni lepsze wyniki w biznesie.

Konkretne informacje, z których można od razu skorzystać i ćwiczenia, które wyczulają na język mocy.

W swoim życiu uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale jeszcze nikt w tak prosty, aczkolwiek skuteczny sposób nie uświadomił mi, jak ważny w komunikacji jest styl językowy i wyrażenia, których używamy. 
Ekrany kursu są bardzo przyjazne dla oka, a zastosowanie wielu schematów oraz obrazków, ułatwia zapamiętywanie nowych informacji. Ćwiczenia i zadania praktyczne są naprawdę ciekawe i angażują użytkownika w szkolenie.
Wiedza na temat języka sukcesu, którą zdobyłam uczestnicząc w kursie, już przydaje mi się w pracy.
Uważam, że każda kobieta  powinna zapoznać się ze szkoleniem.

 

Odkryj na nowo moc języka.

Język jest kluczem do sukcesu.

W przypadku pytań dotyczących szkolenia, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami: szkolenia@przedsiebiorcza.com